14 października 2016

Usprawnienie komunikacji

Usprawnienie komunikacji na linii obsługa-kuchnia


Wybór grupy na przednim panelu, następnie rozwijające się produkty z prawej strony czynią program FIS-POS Bistro bardzo intuicyjnym. Szybki wybór formy płatności i druk paragonu czyni go programem przystosowanym również do miejsc o dużym natężeniu ruchu (stołówki, firmowe jadalnie). Program może być instalowany na tabletach (bonownikach kelnerskich), dzięki czemu osoba obsługująca dany stolik może wydrukować zamówienie na kuchni bezpośrednio po zatwierdzeniu otwartego rachunku przy stoliku. Powoduje to optymalizację czasu pomiędzy złożeniem zamówienia a realizacją zamówienia na kuchni.

Wystarczy odpowiednim dobór sprzętu: terminal dotykowy/ tablet i drukarka paragonowa na kuchni i już mamy gotowe rozwiązanie umożliwiające szybką komunikację  między salą sprzedażową a zapleczem. Wydruk zamówienia (rachunku otwartego) jest możliwy z poziomu tabletu kelnerskiego jak i stoiska sprzedażowego.

Ponadto zaimplementowane funkcjonalności podziału grup asortymentowych na daną drukarkę bonową mamy możliwość szybkiego wydruku jednego zamówienia w kilku miejscach w danym lokalu. Pozwala to na zminimalizowanie prób kradzieży oraz manipulacji zamówieniami przez pracowników.

Masz pytania napisz do nas lub zadzwoń.